KRISTA MINOVA- viena no Latvijas sieviešu handbola izlases līderēm Eiropas čempionāta 1.kārtas kvalifikācijas spēlēs Grieķijā

Latvijas sieviešu handbola izlase 5.-8. jūnijā startēja 2022.gada Eiropas čempionāta pirmās kārtas kvalifikācijas spēlēs Grieķijā. Jēkabpils Sporta skolas audzēkne Krista Minova bija jaunākā spēlētāja ne tikai Latvijas sieviešu izlasē, bet arī visā turnīrā. Jaunā handboliste teicami nospēlēja, ieņēma stabilu vietu pamatsastāvā, kā arī guva trīs vārtus spēlējot pret Grieķijas izlasi un vienus vārtus cīņā pret Bosnijas un Hercegovinas spēlētājām.
Lai arī Latvijas izlase nekvalificējās nākamajai kārtai, šīs spēles ir sasniegums, jo kopš 2008.gada Latvijas sieviešu handbola izlase nebija piedalījusies ne Eiropas, ne pasaules čempionātu kvalifikācijas turnīros – mūsu izlases spēlētājas turnīrā atdeva visus savus spēkus, jeb kā teica Krista: ‘’…spēļu kļūdas tika izrunātas un katrai nākamajai spēlei mēs bija gatavas, lai nospēlētu cienīgi un ar degsmi acīs…’’