L. Salcevičs pateicas Latvijas Jaunatnes Olimpiādes dalībniekiem un treneriem

      6.augustā, Jēkabpils domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs svinīgā pieņemšanā pateicās Jēkabpils sportistu delegācijai par veiksmīgu startu Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, kura no 3.-5.jūlijam norisinājās Valmierā un Cēsīs.

Pieņemšanā tika sveikti volejbola, handbola, vieglatlētikas, peldēšanas un galda tenisa komandu dalībnieki, individuālo disciplīnu sportisti un to treneri. Domes priekšsēdētājs izteica pateicību sportistiem, kuri veiksmīgi pārstāvēja Jēkabpils pilsētu olimpiādē, kā arī atzīmēja nozīmīgo treneru darbu, sagatavojot jauniešus augstiem sasniegumiem. Savā uzrunā priekšsēdētājs uzsvēra: „Visās dzīves jomās, arī sportā veiksme mijas ar neveiksmi, tāds ir vienīgais ceļš uz mērķi, uz uzvaru. Tas, kas šobrīd ir sasniegts, ir tikai sākums, un esmu pārliecināts, ka mēs vēl daudz dzirdēsim par šiem sportistiem!”

Jēkabpils Sporta skolas direktors Edgars Lamba uzsvēra, ka katra iegūtā medaļa ir kā mozaīka, ko veido paši sportisti, viņu vecāki un profesionālie treneri. Tāpat E.Lamba pateicās Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, kas vienmēr ir atbalstījusi jaunos sportistus dažāda mēroga sacensībās.

Latvijas Jaunatnes olimpiādē Jēkabpils tika pārstāvēta piecās disciplīnās. Kopumā Jēkabpils sportistu delegācija mājās atveda trīs zelta, vienu sudraba un divas bronzas medaļas, kā arī vairākkārt ierindojās sacensību olimpiskajā sešiniekā.

                                                                                                                        Avots: www.jekabpils.lv