Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēles Jēkabpils sporta hallē tiks translētas Youtube kanālā!

Pateicoties Latvijas basketbola savienības atbalstam, nodrošinot spēļu tiešraides kameru uzstādīšanu, Jēkabpils Sporta skola ir izveidojusi Youtube kanālu, lai jauno sportistu vecākiem un līdzjutējiem būtu iespēja sekot līdzi Jēkabpilī notiekošajām basketbola sacensībām.
Pirmā spēļu tiešraides translācija notiks jau šo svētdien, 19.decembrī, kad plkst.12:00 Jēkabpils sporta halles laukumā tiksies U-16 ‘’Jēkabpils’’ un ‘’Alūksnes BJSS’’ basketbolisti. Nedaudz vēlāk, plkst.13:30 notiks spēle starp U-19 ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ un ‘’Alūksnes BJSS’’ komandām.
Darīsim visu iespējamo, lai šī translācija noritētu veiksmīgi, tāpēc ceram uz skatītāju sapratni un uz tikšanos svētdien!
Saite uz Jēkabpils Sporta skolas Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēlēm Youtube kanālā:https://www.youtube.com/channel/UCeuC8NKvTbmfIMIYkUrYBTg