Nedēļas notikumi sporta arēnā

⚽️FUTBOLA nodaļas audzēkņiem aizvadītajā nedēļā notika divas mājas spēles Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros- Elites grupas U13 komandai neizšķirts rezultāts 1:1 pret Ikšķiles futbolistiem, Attīstības grupas U16 cieta sakāvi ar 1:8 spēlē pret Sēlijas SS/Pļaviņas DM apvienoto komandu.
🏀BASKETBOLISTIEM LJBL spēlēm bagāta nedēļa- Cēsīs 30.martā vietējai komandai piekāpās U12 un U13 komandas, attiecīgi 21:38 un 30:74. Rēzeknes novada Dricānos 31.martā tikās U15 vecuma komandas- spēle noslēdzās par labu Rēzeknes novada BJSS basketbolistiem, rezultāts 59:68, no kuriem 28 punkti Raivo Krastiņam. Mājās 2.aprīlī mūsu basketbolisti uzņēma BJBS Rīga/DSN komandas, kur U16 piekāpās ar 64:93 (Artūrs Ozoliņš 16p., Mārcis Jānis Krūmiņš 14p.), savukārt, aizvadot lielisku 4 ceturtdaļu, Jēkabpils/Līvāni U17 komandai pretiniekus izdodas uzveikt ar 79:75, Jānim Censonim 36 punkti. Nākamās dienas spēles tiek aizvadītas Rīgā, kur BJSS Rīga/A.Kraukļa VEF komandas mūsu U16 un U17 basketbolistiem neizdodas pārspēt, rezultāti attiecīgi 81:84 un 76:111.
🥉HANDBOLĀ ar 3.vietu piecu komandu konkurencē, piekāpjoties Ludzas NSS un Salaspils SS handbolistēm, dalību Latvijas Jaunatnes čempionātā noslēdza Jēkabpils SS U15 komanda treneres Kornēlijas Borodovskas vadībā. Paldies par cīņas sparu komandas dalībniecēm Amandai Dūmai, Alisei Laurenovai, Dignai Konovalovai, Evelīnai Skudrovai, Vivitai Puķinskai, Esterei Tomiņai, Luīzei Kitovai, Annijai Zarenko, Diānai Ivanovai, Elvitai Bilinskai, Gitai Mazurevičai, Līvai Dzenei, Elīnai Seņkovai, Ievai Ošānei un Laurai Prancānei.
🥈VIEGLATLĒTI piedalījās Latvijas ziemas čempionātā mešanas disciplīnās, kas 3.aprīlī risinājās Koknesē. Šķēpa mešanā skaista cīņa un 2.vieta Sandrai Brikmanei- rezultāts 43,56 metri, kā arī uzstādīts jauns personīgais rekords.
Foto: pexels.com