No Latvijas kausa izcīņas handbolā abas Jēkabpils SS komandas atved kausus

Nedēļas nogalē, 18.-19.septembrī, Salaspilī notika Latvijas Handbola federācijas rīkotais Latvijas kauss jauniešiem. Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja divas komandas- U-13 vecuma grupā (trenere Vita Brikmane) un Kornēlijas Borodovskas vadītā U-14 komanda.
Spēles bija skaudras, handbolistes bija uzkrājušas cīņassparu bezsacensību periodā, tāpēc tiek parādīts stabils sniegums bez zaudējumiem U-13 komandā un godam tiek nopelnīts uzvarētāju tituls. U-14 vecuma grupas handbolistēm veicās smagāk- ar pāris punktu pārsvaru tiek zaudētas pirmās dienas spēles, bet ticība saviem spēkiem mobilizē meiteņu sniegumu otrajā sacensību dienā, kur spēles vainagojās ar uzvarām un tiek saņemts kauss.
Divas dienas, divas komandas, divi kausi- dubults prieks par audzēkņu sasniegumiem!
Foto: sportistu personīgais arhīvs