No Polijas jēkabpilieši pārved čempionu titulu

        No 13-15.Septembrim Polijā(Varšavā) notika Starptautiskais turnīrs basketbolā. Kurā piedalījās komandas no Lietuvas, Latvijas un Polijas, un starp kuriem bija arī mūsu Jēkabpils U-19 – Adrians Čiekurs, Matīss Indriksons, Ritvars Zalāns, Ilja Stogovs, Emīls Aleksejuks, Emīls Buķis, Niklāvs Vanags, Edmunds Ūdris un Dāvis Bērziņš. Jēkabpilieši turnīru noslēdzot ar 4 uzvarām 4 spēlēs, atveda mājās čempionu titulu.
Pirmajā spēlē pret Lietuvas(VKM Vilnius) spraigā spēlē Jēkabpils komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 94:79 (R. Zalāns un E. Aleksejuks – 22pts.). Otrajā dienā tika izcīnītas vēl divas uzvaras. Uzvara pār komandu UKS 92 Warszawa (Polija) ar rezultātu 72:57 jau nodrošināja vietu finālā (A. Čiekurs 19pts, E. Aleksejuks 17pts) un pēdējā grupas spēlē pārspēta tika arī Muks Piaseczno ar 103:70 (M. Indriksons 21pts un 13 rezultatīvas piespēles, Ritvars Zalāns 18pts). Spēlē par 1.vietu nācās tikties ar Polijas izlases basketbolistiem. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 36:35 jēkabpiliešu labā, bet otrajā puslaikā raidot trīspunktniekus ar lielisku precizitāti, izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 84:60 (R. Zalāns 21pts un A. Čiekurs 19pts) un izcīnīt čempionu titulu.
Turnīrā tika noteikts zvaigžņu piecinieks, kurā tika iekļauts arī Jēkabpils basketbolists Emīls Aleksejuks, bet par visa turnīra MVP tika atzīts Matīss Indriksons.

       Paldies komandai par cīņas sparu un trenerim Andrim Čerjakam par ieguldīto darbu.