Notikumi basketbola arēnā

Spriedzes pilna aizvadītā nedēļa bija Jēkabpils Sporta skolas basketbolistiem. LJBL Superlīgas spēle mājās, Jēkabpils sporta hallē, 7.decembrī notika U-16 ‘’Jēkabpils’’ komandai, kur ar 77:45 uzvarēti tika ‘’Aizkraukles NSS’’ basketbolisti.

Uz Rēzekni 11.decembrī devās divas mūsu komandas, izbraukuma spēles noritēja ar mainīgām sekmēm- U-15 zaudēja ‘’Ezerzeme/Rēzeknes BJSS’’ basketbolistiem ar 58:82, savukārt U-16 ‘’Jēkabpils’’ spēlētāji mājiniekus uzveica ar 67:54.

Uz Jēkabpili 7.decembrī Bertānu VBS atveda piecas komandas. Pretinieku meistarību un pārākumu pilnībā izbaudīja visas mūsu komandas, jo uzvarēt valmieriešus sīvā cīņā tikai ar divu punktu pārsvaru izdevās vienīgi ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ U-17 puišiem ar rezultātu 65:63. Zaudētas spēles ir ‘’Jēkabpils‘’ U-14 (40:128), U-15 (41:114), U-16 (41:66) un apvienotajai ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ U-19 komandai, kura piekāpās pie rezultāta 72:104.

Spēles turpinās, mūsu basketbolisti ir kaujinieciskā noskaņojumā, jo sacensību pieredze pēc ieilgušā ‘’bez spēļu’’ perioda ir ieguvusi pavisam citu vērtību, un katra cīņa laukumā tiek gaidīta un novērtēta.