Par sasniegumiem sportā apbalvo Jēkabpils sporta skolas audzēkņus

„Būsim lepni par to, kas jau sasniegts, būsim godīgi, izvērtējot to, kas vēl sasniedzams! Bet nekad neslīgsim negatīvismā un bezcerībā, jo, to darot, mēs noliegtu gan paši sevi, gan savu valsti. Mēs tagad esam brīvi, un brīvība ir un paliek mūsu lielākā vērtība. Nenovērtēsim brīvību par zemu! Mūsu kļūdas ir mūsu pašu, bet mūsu sekmes arī ir tikai mūsu pašu. Mēs esam kungi savā dzimtajā zemē.”

/Vaira Vīķe Freiberga/

Pāris dienas pirms Latvijas valsts simtgades, kas katra sirdī tika ienesta ar lepnumu, mīlestību, atbildību, piederību, ticību un cerību savai zemei, Jēkabpils sporta skolā notika svinīgais apbalvošanas pasākums, kur audzēkņiem un treneriem tika pasniegtas naudas balvas un pateicības raksti par uzrādītājiem augstvērtīgajiem rezultātiem un ieguldīto darbu 2017./2018.mācību gadā. Šogad Latvijas čempionātos starp godalgoto vietu ieguvējiem bija 78 audzēkņi, kurus sagatavojuši un motivējuši neapstāties 8 treneri. Kopējā izmaksājamā naudas balvu summa sastādīja EUR 5974,48. Svinīgais pasākums notika piektdien, 16.novembrī Jēkabpils Tautas namā.

     Muzikālu sveicienu saviem vienaudžiem dāvāja Jēkabpils Mūzikas skolas audzēkņi un viņu skolotāji, bet naudas balvas un pateicības rakstus pasniedza Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki Līga Kļaviņa un Aivars Kraps. Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā atkārtoti par čempionēm ir kļuvušas U-19 grupas jaunietes – Gita Kaulakane, Agnese Lapiņa, Linda Kvedere, Jūlija Damenauska, Valērija Gerasimova, Lāsma Ludborža, Dinija Burda, Dina Robežniece, Santa Čevere, Amanda Ovsjuka, Krista Minova, Paula Silasproģe un Agija Ruģele. Trenere Vita Brikmane. U-14 grupā par zelta medaļniecēm kļuva Sandra Brikmane, Vitnija Paula Krodziniece, Melānija Estere Ancāne, Enija Anča, Rometa Jukša, Kristīne Radzeviča, Agnija Straume, Krista Zelčāne, Alīna Beinaroviča, Linda Kaņepe, Amanda Volkova, Renāte Ozola un Anastasija Jermakova. Savukārt, U-13 grupas meitenes Dana Voitova, Elizabete Vjatere, Evelīna Kuzmane, Agnese Dišlere un Annija Zarenko izcīnīja 2.vietu. Trenere Kornēlija Borodovska. Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs jauktajās dubultspēlēs galda tenisā uzvaras laurus plūca Valērija Naumova. Komandu čempionātā par sudraba medaļniekiem kļuva Vadims Marjonovs un Jūlija Zarkeviča. Savukārt, uz goda pjedestāla trešā pakāpiena dubultspēlēs jaunietēm kāpa Elizabete Vaidere, bet zēniem Valentīns Basihins. Treneris Jurijs Glotovs. Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā U-19 grupas jaunieši ierindojās 2.vietā. Komandā spēlēja Ritvars Elksnītis, Oskars Elksnītis, Edvīns Aleksandrs Jaunzems, Linards Bružs, Arvis Freimanis, Rihards Ločmelis, Jorens Dāgs Degtjarovs, Valdis Spodris, Ojārs Seglērs, Uģis Vasiļivs un Edijs Krakops. Sudraba medaļas savā īpašumā ieguva arī U-17 grupas jaunieši – Dāniels Dunaiskis, Toms Prokopenko, Jurģis Prokofjevs, Renārs Vasiļjevs un Māris Upenieks. Treneris Raivis Obrumans. Savukārt, par čempioniem U-13 grupā kļuva Raivis Gutāns, Matīss Fonabergs, Matīss Ūbelis, Kristaps Stivriņš, Linards Seglērs, Andrejs Dubrovskis, Krišjānis Ozols, Daniels Sipovičs, Matīss Čikuts, Kristers Landzāns, Reinis Hauka, Rihards Podāns un Ilvars Sutris. Treneris Guntis Grigalis. Latvijas čempionātā vieglatlētikā par zelta medaļniekiem kļuva Aleksandrs Kucs (200m skrējienā), Zane Zemīte un Edvīns Voitiņš (abi augstlēkšanā). Treneris Aivars Noris. 3.vietu Latvijas ziemas čempionātā diska mešanā ieguva Krišjānis Knodze, bet augstlēkšanā uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Jānis Vilnrags. Treneris Jānis Knodze. 3000m skrējienā par uzvarētāju kļuva Kristers Mežinskis, 110m/b skrējienā kā trešais finišēja Ralfs Lipenītis, bet 300m skrējienā – Klinta Lindāne. Augstlēkšanas sektorā nepārspēti palika Elīna Tumša, Lāsma Zemīte un Edvarts Eglītis, bet 3.vietu izcīnīja Paula Krūmiņa. Treneris Ainis Raubiškis. Savukārt, Ralfs Eglītis augstlēkšanā ierindojās 2.vietā. Treneris Anatolijs Macuks.