Renārs Petrovs iekļūst Latvijas vīriešu čempionāta pusfinālā

No 25. marta līdz 2.aprīlim interneta šaha platformā Lichess.org notika Latvijas vīriešu čempionāta ceturtdaļfināls, kurā kopumā piedalījās 41 dalībnieks. Par turnīra uzvarētāju kļuva galvenais reitingfavorīts Miķelis Emīls Miķelsons, iegūstot 7 punktus no 9. Čempionāta dalībnieki aizvadīja 9 partijas, ar apdomas laiku 40 minūtes plus 15 sekundes par gājienu, piedalījās labākie šahisti no astotdaļfināla, kā arī šahisti ar FIDE klasisko reitingu līdz 1900.
Jēkabpili ceturdaļfinālā pārstāvēja Jēkabpils Sporta skolas audzēknis Renārs Petrovs, par galveno uzdevumu uzstādot iekļūšanu pusfinālā, kas viņam arī izdevās, ierindojoties 9. vietā un iegūstot 5,5 punktus. Renārs kārtējo reizi uzrādīja labu sniegumu! Novēlam veiksmi gan Latvijas vīriešu čempionāta pusfinālā, kas šobrīd tiek plānots maija otrajā pusē, gan Latvijas jauniešu čempionāta finālā!

 

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, šaha nodaļas treneris
Foto: Renārs un treneris Guntis Jankovskis kādā no turnīriem