Renārs Petrovs izcīna iespēju startēt jauniešu šaha čempionāta finālā zēniem

5. un 6. februārī Maltā norisinājās Latgales 2022. gada atklātais jauniešu čempionāts. Tika izspēlēti divi turnīri – zēniem un meitenēm, to mērķis bija noskaidrot Latgales spēcīgākos jaunos šahistus un paralēli tā bija atlase uz Latvijas 2022. gada jauniešu šaha čempionāta finālu zēniem. Abi turnīri norisinājās Maltas šaha klubā, tie notika pēc Šveices sistēmas, 7 kārtās ar apdomas laiku 40 minūtes + 15 sekundes uz partiju katram dalībniekam. Kopā turnīros piedalījās 30 jaunieši no Rīgas, Jēkabpils, Rēzeknes, Tilžas un Daugavpils.
Jēkabpils Sporta skolu sacensībās pārstāvēja 11 šahisti. Par zēnu turnīra uzvarētāju kļuva mūsu audzēknis Renārs Petrovs, kurš izcīnīja ceļazīmi uz Latvijas 2022. gada jauniešu šaha čempionāta finālu zēniem. Meiteņu turnīrā labākais rezultāts no mūsu audzēknēm ir Evelīnai Stikānei – 4. vieta.

 

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas treneris