Šahisti piedalās Mihaila Tāla piemiņas turnīrā

9. novembrī izcilajam Latvijas šahistam, astotajam pasaules čempionam Mihailam Tālam (1936-1992) būtu apritējuši 85 gadi. Par godu šim notikumam interneta šaha platformā Lichess.org notika šaha turnīrs, kurā kopā piedalījās 136 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Spānijas. Turnīrs norisinājās pēc Šveices sistēmas, astoņās kārtās. Par turnīra uzvarētāju ar 100 procentīgu rezultātu 8 partijās izcīnot 8 punktus kļuva rīdzinieks, starptautiskais lielmeistars Aleksejs Širovs (Spānijas šaha federācijas pārstāvis).
Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja 6 dalībnieki, kuri uzrādīja labus rezultātus- Renāram Petrovam 5 punkti un 24. vieta, Dāvim Romanovskim 4,5 punkti , sekojoši 50. vieta, Evelīnai Stikānei 4,5 punkti un 52. vieta, Tomam Karpovam, Kristeram Policānam un Raineram Lapiņam katram 4 punkti, un attiecīgi 56., 66. un 69. vieta.
Visus dalībniekus, izspēlētās partijas un turnīra rezultātus var apskatīt: https://lichess.org/swiss/sJ5sKiAP

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas treneris