SEZONU SĀK UN NOSLĒDZ SPORTA SPĒĻNIEKI

     Svētdien, 20. septembrī savu pirmo spēli Latvijas Virslīgas čempionātā HANDBOLĀ sievietēm aizvadīja jēkabpilietes. Jāpiemin, ka aizvadītajā gadā 8 Jēkabpils sporta skolas audzēknes spēlēja LAT 98 izlases sastāvā, bet šogad komanda ir nolēmusi startēt kā Jēkabpils SS. Komandas sastāvā šajā sezonā pieteikumā līdzās jaunajām un perspektīvajām handbolistēm ir arī krietni pieredzējušākās Kristīne Kirejeva un Linda Brikmane, kuras iepriekšējās sezonās pārstāvēja LSPA komandu. Neviena no viņām gan sezonas pirmajā spēlē Jēkabpilij nevarēja palīdzēt, toties laukumā devās Anete Čeiča, kas iepriekšējo sezonu laikā spēlējusi Skrīveru un Stopiņu komandās un pērn, tāpat kā augstāk minētās spēlētājas, piemērīja arī Latvijas izlases kreklu “Challenge Trophy” turnīrā.

Pirmajā spēlē jēkabpilietēm uzreiz pretī stājās pagājušā gada Latvijas čempiones Ludzas “Latgols”. Tikai sīvā cīņā ar rezultātu 26:24 (12:13 un 14:11) mājiniecēm izdevās pārspēt Jēkabpils sporta skolas komandu. Starp jēkabpilietēm rezultatīvākās bija Simona Ārmane 8/2, Anete Čeiča 6, Gita Kaulakane 4, Unigunde Cirša 2, Ieva Lapsa 2, Madara Jugāne 1 un Kristiāna Skudra 1.

Pirmās spēles, sestdien, 19. septembrī Latvijas Kausa izcīņā VOLEJBOLĀ aizvadīja U-17 grupas jaunieši. Demonstrējot pārliecinošu spēli, jēkabpilieši ar 3:0 sagrāva Viesītes sporta skolu, bet sīvā 5 setu cīņā ar rezultātu 2:3 piekāpās Daugavpils BJSS. Savukārt, U-14 grupas zēni ar 2:0 pārspēja Liepājas sporta spēļu skolu un Zvejniekciema vidusskolu/Ādažu BJSS, bet ar 1:2 zaudēja Kuldīgas NSS/Skrundai.

Pirmspēdējo spēli Latvijas čempionātā FUTBOLĀ B grupā aizvadīja Jēkabpils sporta skolas U-16 grupas jaunieši. Jēkabpilieši savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:2 pār VJFC Staicele, tādejādi nodrošinot grupā jau 3.vietu. Komandas labā 4 vārtus guva Mihails Kudrjavcevs un vienus Žanuels Skopenko. Jauniešiem pirms sezonas noslēguma atlikusi vēl viena spēle, kas tiks aizvadīta izbraukumā ar Rīgas futbola skolu.

Savukārt, U-18 grupas jaunieši Latvijas čempionāta futbolā B grupā sezonu noslēdza 6.vietā. Pēdējo izbraukuma spēli jēkabpilieši aizvadīja līdzvērtīgā cīņā ar Vidzemes FC, nospēlējot neizšķirti 2:2.

 Pirmās spēles VEF Latvijas Jaunatnes BASKETBOLA līgā aizvadījuši jaunie basketbolisti. Nedēļas nogalē divas uzvaras izcīnīja U-13 grupa, kas ar rezultātu 55:36 pārspēja Līvānus un ar 50:35 Rūjienu. Savukārt, U-12 grupai ar rezultātu 31:38 bija jāpiekāpjas Rūjienas komandai.

 B.Grasa