Sirdsdegsme sportā- KITIJA ELKSNE

Par jaunieti orientēšanās sporta kluba ‘’Sēlijas mežs’’ treneris Pēteris Krastiņš raksta: ‘’Kitija ir neatlaidīga un centīga un savu dzīvi bez sporta nevar iedomāties. Viņa aktīvi un mērķtiecīgi apmeklē orientēšanās treniņus, kā arī dažāda mēroga sacensības, lai uzlabotu savus sasniegumus. Kitija aktīvi piedalās arī citos sporta pasākumos. 2020.gada sezonā viņa pēc ceļgala operācijas vairāk bija skatītāja lomā, bet ar nepacietību gaidīja brīdi, kad atkal ‘’tiks uz kājām’’, lai mestos sporta virpulī. Orientēties atsāka pamazām- mammas un četrkājainā drauga pavadībā lēnām pastaigājoties un meklējot mežā kontrolpunktus cerībā, ka pa visam drīz varēs atsākt skriet un piedalīties sacensībās. Kitija ir piemērs citiem, ka pie pirmajām grūtībām nevajag pamest sportu- tās jāpārvar un jāturpina dzīvot aktīvi!’’
Foto: Lāsma Irša