Spēkus pārbauda Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrā

Alfrēda Kraukļa piemiņas fonds nes leģendārā Latvijas basketbolista un basketbola trenera Alfrēda Kraukļa vārdu un sadarbībā ar BJBS “Rīga” Vidzemes nodaļu, no 14.septembra līdz 16.septembrim, rīkoja gadskārtējo un starptautisko Alfrēda  Kraukļa piemiņas turnīru basketbolā, kas šogad norisinājās jau 28.reizi.

Turnīra spēles notika 15 sporta zālēs. Dalību turnīrā bija pieteikušas 97 komandas no 10 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Polijas, Zviedrijas, Krievijas, Dānijas un Turcijas. Kopējais dalībnieku skaits, ieskaitot tiesnešus, apkalpojošo personālu un līdzjutējus, pārsniedza divus tūkstošus cilvēku katrā turnīra dienā. Savukārt, šogad visiem turnīra dalībniekiem tika piedāvāta iespēja ar dalībnieku karti bez maksas apmeklēt Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu un Rīgas Motormuzeju.

            U-12 grupas B apakšgrupā Jēkabpils/Līvāni komandai atzīstot savu sāncenšu pārākumu – 14:32 pret BS Rīga Ķeizars, 15:38 pret Klaipedos KM-2009 un 11:32 pret BJBS Rīga/Pārdaugava, dalīja septīto – astoto pozīciju. U-13 grupā dalību bija pieteikušas 12 komandas. C apakšgrupā Jēkabpils/Līvāni komanda ar 81:15 sagrāva BJBS Rīga/DSN 2, bet tikai ar 4 punktu starpību  – 38:42 – piekāpās Klaipedos KM-2007 un kvalificējās astodaļfinālam, kur piekāpjoties BJBS Rīga/A. Kraukļa VEF divām komandām, kopvērtējumā turnīru noslēdza 7.-8.vietā. Savukārt, U-15 grupā cīņa par medaļām tika aizvadīta 13 komandu konkurencē. D apakšgrupā Jēkabpils/Līvāni komanda apspēlēja gan Tukuma SS – 63:41, gan arī Berģu skolu – 70:33, bet ar piecu punktu deficītu – 45:50 nācās piekāpties BJBS Rīga/Pārdaugava. Astodaļfināla mačā ar 39:49 zaudējot East-Ball Basketball, ierindojās 7.-8.vietā.