Sporta mozaīka

🔷BASKETBOLĀ notika spēles gan LJBL ietvaros, gan vietējā turnīrā. Cēsīs 23.martā mūsu apvienotā Jēkabpils/Līvāni U19 komanda spēles pagarinājumā, pieveicot Cēsu SS basketbolistus, svinēja uzvaru pie 83:81 (Edgars Ivanovs 26p., Niklāvs Vanags 24p.). Jēkabpils sporta hallē 25.martā cīnījās jaunākie mūsu LJBL dalībnieki. Spēļu rezultāti neatnesa gaidīto, abas komandas cieta sakāvi pret Ezerzeme/Rēzeknes BJSS basketbolistiem- U12 komandai rezultāts 24:51, U13 rezultāts ir 11:79. Jēkabpils novada atklātajā čempionātā 26.martā Jēkabpils U17 komandai rezultāts 69:97 (Jānis Censonis 13 p., Kārlis Būka 12p.) spēlē pret ‘’Egles dēls’’ basketbolistiem, savukārt Jēkabpils U19 piekāpās ar 75:91 ‘’Spēka kustībai’’, kur 43 punktus komandas labā guva Niklāvs Vanags.
Foto: Jēkabpils sporta centra arhīvs
🔷HANDBOLĀ 26.martā Ogrē pirmās sacensības izbaudīja Jēkabpils Sporta skolas jaunākās sportistes- tika aizvadīts Latvijas Handbola federācijas rīkotais pirmais šīs sezonas Mini handbola festivāls. Turnīrā piedalījās 42 komandas, kopā pulcējot 286 jaunos handbolistus. Paralēli sacensībām dalībniekiem bija iespēja parādīt savu veiklību, meistarību un koordināciju individuālajās stafetēs. Prieks stafešu labāko trijniekā redzēt arī Jēkabpils Sporta skolas jaunākās sportistes- U10 grupā 2.vieta Nanijai Skrējānei, 3.vieta Rebekai Zirnītei, savukārt U12 vecuma grupā mūsu meitenēm piederēja jau viss goda pjedestāls- 1.vieta Selīnai Ročānei, 2.vieta Laurai Dzirkalei, 3.vieta Keitijai Elīzai Ničiparovičai. Handbola spēlē U10 grupā Jēkabpils SS1 ieguva 2.vietu, Jēkabpils SS2 komanda 3.vietu, U11 vecuma grupā Jēkabpils SS ieguva 4.vietu, savukārt U12 grupas meitenēm gan pirmais, gan otrais aplis atnesa godpilno 1.vietu. Lieliska diena, lieliski rezultāti un lieliska sacensību pieredze.
🔷VOLEJBOLĀ Latvijas Jaunatnes čempionāta spēles notika divām vecuma grupām- Jēkabpilī 25.martā tika uzņemti U15 un U13 volejbolisti. Jēkabpils 2.vidusskolā U15 komandai (treneris Guntis Grigalis) tikšanās laukumā ar Minusas VS volejbolistiem rezultējās ar 3:0 (25:21; 25:19; 25:23), savukārt negaidīti sīva 5 setu cīņa izvērtās pret Daugavpils BJSS, kur līdz pēdējam nebija skaidrs, kurš tad gavilēs. Izraujot uzvaru abos pēdējos setos (24:26; 25:16; 22:25; 25:11; 15:10) mačs rezultējās ar 3:2 Jēkabpils SS komandas labā. Nākošās spēles paredzētas 10.aprīlī.
Aivja Kokina vadītās divas U13 komandas ar šīm spēlēm uzsāka savu dalību Latvijas Jaunatnes čempionātā. Cīņas Jēkabpils sporta namā risinājās uz diviem laukumiem, kur piecas komandas darīja visu iespējamo un neiespējamo, lai iegūtu ceļazīmi uz LJČ Pavasara posma finālspēlēm. Sabraukuma spēļu kopvērtējumā 1.vieta Jēkabpils SS1 puišiem, 2.vieta Cēsu pilsētas Sporta skolai, 3.vieta Jēkabpils SS2 komandai, ārpus trijnieka atstājot Daugavpils BJSS abas komandas, līdz ar to ar lepnumu darām zināmu, ka abas mūsu komandas dosies uz finālu, kura norise paredzēta 23.-24.aprīlī.
🔷FUTBOLĀ ar Meistarības grupas U14 komandas spēli pret LBF JFK Daugava uzsākta Jēkabpils Sporta skolas komandu dalība Latvijas Jaunatnes čempionātā. Spēle, kas 25.martā notika Salaspilī, rezultējās ar 1:3, nākošā cīņa puišiem jau 4.aprīlī. Šodien, 28.martā, mājās Ikšķiles komandu uzņem U13 futbolisti, kuri šajā sezonā pieteikuši savu dalību izaicinājumu pilnajā Elites grupā. Abu komandu treneris ir Valdis Vizulis.