SPORTA SKOLAS AUDZĒKŅU SASNIEGUMI SPORTA ARĒNĀS

„ Neatlaidība ir nenovērtējama.

Tas nav tāpēc, ka es esmu tik gudrs. Tas ir tāpēc, jo es ilgāk risinu savas problēmas.

Pateicoties savai neatlaidībai bruņurupucis tika līdz šķirstam. Vai jūs būsiet neatlaidīgs, kamēr sasniegsiet savu mērķi? Mēdz teikt, ka visa vērtība pastmarkā ir tajā, ka tā var pielipt pie kaut kā tik ilgi, kamēr netiks līdz gala mērķim. Esiet kā pastmarka, pabeidziet sacīkstes, kuras esat uzsācis!”

/Alberts Einšteins/

2013./2014.gada sezonā Jēkabpils sporta skolas audzēkņi un treneri piedalījās vairākos čempionātos ne tikai Latvija, bet arī ārpus tās robežām, bet piektdienas pēcpusdienā Jēkabpils tautas namā viņi tika godināti par uzrādītājiem augstvērtīgajiem rezultātiem Latvijas čempionātos.

Katru jaunu sezonu gan treneri, gan audzēkņi uzsāk nospraužot mērķus: izcīnīt čempiona titulu, uzlabot personīgos rekordus, izaugt profesionālajā jomā un, protams, iekļūt Latvijas izlases sastāvā. Vai ikviens no viņiem bija pietiekami neatlaidīgs, kamēr sasniedza mērķi?? Atbilde nebija tālu jāmeklē. Palūkojoties uz zālē klātesošajiem audzēkņiem un treneriem, bija skaidrs – jā, viņi ir sasnieguši savus mērķus un gatavi izvirzīt jau augstākus.

Vēlējumus un pateicības vārdus par ieguldīto darbu treniņos un sacensībās, kas vainagojušies ar sasniegumiem, sacīja un naudas balvas pasniedza Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Raščevskis un Izglītības nodaļas vadītāja Līga Kļaviņa.

Par Latvijas jaunatnes handbola čempionāta „A” grupas zelta medaļniecēm kļuva Agnija Malceniece, Gita Kaulakane, Krista Krūmiņa, Ieva Lapsa, Zaiga Kaulakane, Kristiāna Skudra, Laine Donāne, Simona Ārmane, Unigunde Cirša, Kristīne Iļjasova un Madara Jugāne, bet bronzas godalgas „C” grupā – Valērija Gerasimova, Santa Čevere, Paula Fonaberga, Lāsma Ludborža, Linda Kvedere, Agnese Lapiņa, Dina Robežniece, Jūlija Damenauska un Klinta Krišjāne. Līdz godalgotajām vietām komandas aizveda trenere Vita Brikmane.

Latvijas atklātajā jauniešu komandu šaha čempionātā M=16 grupā 15 komandu konkurencē 2.vietu izcīnīja Eira Sarnovska, Andis Ivoņins, Zubeirs Haciveli un Kaspars Ņukša. Šahistus sagatavoja Gunārs Pušmucāns.

Latvijas Volejbola federācijas Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta „A” grupā par sudraba medaļniekiem kļuva Reinis Prīdāns, Jānis Ģipters, Edžus Staks, Māris Razujevs un jau mūsu absolventi Dāvis Osmanis un Toms Spodris. Treneris Mārcis Obrumans. Savukārt, B1 grupā 1.vietu izcīnīja Edvīns Skrūders, Artjoms Soboļevs, Dāvis Kristers Midzenis, Dāvis Emīls Melnis, Zigurds Adamovičs, Kristiāns Balulis, Rinalds Kļavinskis un Pāvels Jemeļjanovs. Audzēkņus līdz medaļām aizveda treneris Raivis Obrumans.

Vieglatlētikas arēnā godalgotas vietas Latvijas čempionātos izcīnīja trenera Aivara Nora audzēkņi. Par Latvijas čempionu augstlēkšanā kļuva Mārtiņš Sulainis, sudraba medaļu lodes grūšanā jaunietēm izcīnīja Viktorija Daļecka, bet bronzas godalgas ieguva Karīna Rudzāte – trīssoļlēkšanā un Megija Pulkstene – 2000m/kav. skrējienā. Augstvērtīgus rezultātus uzrādīja arī trenera Modra Osvalda audzēkņi, no kuriem Latvijas čempiona titulus izcīnīja Pēteris Lazdiņš 3000m/kav. skrējienā un Pauls Rutkovskis 400m skrējienā. Par sudraba medaļniekiem kļuva Mārtiņš Dāboliņš – tāllēkšanā un Viesturs Ivbulis – 600m skrējienā, bet bronza 2000m skrējienā – Baibai Strodei. Starp vieglatlētikas nodaļas jaunākajiem dalībniekiem par bronzas medaļnieku Latvijas čempionātā augstlēkšanā kļuva Jānis Jelinskis. Treneris Jānis Knodze. Bet sudraba godalgu 300m/b skrējienā izcīnīja Aleksandrs Kucs. Treneris Andris Veleckis.

Paldies Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas audzēkņiem, skolotājiem Annai Korņejevai un Vitālijam Davidovskim par skanīgo un muzikālo apsveikumu, kas priecēja mūsu sirdis svinīgajā pasākumā.

 

Baiba Grasa

Jēkabpils sporta skolas

direktora vietniece