Uzsākta cīņa par Latvijas Kausu U-19 vecuma grupā

Pēc ļoti garas pauzes, kas bija saistīta ar Covid-19 ierobežojumiem, savas LVF Kausa izcīņas spēles sagaidīja arī U-19 vecuma grupas zēni. Spēles 7.janvārī aizvadījām Daugavpilī, kur pretī stājāmies abām mājinieku komandām- Daugavpils BJSS1 un Daugavpils BJSS2 volejbolistiem. Pirmā spēle notika pret ļoti spēcīgo Daugavpils pirmo komandu, kura, manuprāt, arī šogad dominēs jaunatnes mačos. Epizodiski spēle bija skatāma, bet piedzīvots likumsakarīgs zaudējums ar 0:3. Dienas nobeigumā, pēc ļoti ilgas gaidīšanas, risinājās spēle pret Daugavpils otro komandu- pēc zaudēta pirmā seta puiši iespēlējās un izcīnīja visai pārliecinošu, tomēr nervus kutinošu uzvaru ar rezultātu 3:1. Vēl par tikšanu LVF Kausa pusfinālā būs jācīnās pret apvienoto Cēsu pilsētas Sporta skolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas komandu, kur spēli aizvadīsim Jēkabpilī, datums vēl tiks precizēts.
Foto: Margarita Vigule

Informāciju sagatavoja Raivis Obrumans, Jēkabpils Sporta skolas volejbola nodaļas treneris