Veiksmīgi starti Jēkabpils Sporta skolas vieglatlētiem Valmierā

No Valmieras pieaugušo čempionāta 19.janvārī ar labu medaļu klāstu ir atgriezušies jēkabpilieši. Uzvaru augstlēkšanā ar sezonas labāko rezultātu U18 grupā izcīnīja Dagmāra Midzene (1.70m). Otrā vieta arī mūsu sportistei Elīnai Tumšai (1.63m). Uzvaru augstlēkšanā izcīnīja sezonas līderis Latvijā Edvarts Eglītis (2.00m). Otro vietu 200 m skrējienā ar labāko sezonas rezultātu izcīnīja skolas absolvents Aleksandrs Kucs (22,04s), zaudējot Tokijas olimpisko spēļu pusfinālistam no Lietuvas Gediminam Truskauskam, kas savukārt uzstādīja Lietuvas rekordu ar rezultātu 21,25s. Divas otrās vietas 60m barjerskrējienā (8,95s) un augstlēkšanā (1,83m) izcīnīja Kristiāns Lipenītis. Jūdzes skrējienā izcīnīja otro vietu un uzstādīja Jēkabpils pirmsrekordu 6:02,68s – Elija Poriete, 200 m skrējienā sievietēm ar personīgo rekordu 26,45s 3.vieta Kristīnei Ivanovai.
Rezultāti iepriecina un vieglatlēti centīgi gatavojas Latvijas čempionātiem.

Informāciju sagatavoja Jēkabpils Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneris Ainis Raubiškis

Vairāk informācijas: https://athletics.lv/lv/article/4288/daudzsolosi-rezultati-valmieras-vieglatletikas-maneza