Veiksmīgus startus aizvada vieglatlēti

             Veiksmīgus startus aizvadījuši Jēkabpils sporta skolas audzēkņi Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupās, kas notika no 09.-10.februārim Kuldīgas sporta manēžā. Jēkabpiliešu kontā izcīnītas 3 zelta un 2 bronzas medaļas. Par divkārtēju čempionu starp junioriem (U-20) kļuva Aleksandrs Kucs, kas uzrādīja ātrākos rezultātus 200m (21,81) un 400m (48,76) skrējienos. Aleksandra 200m distancē uzrādītais rezultāts bija absolūti labākais Latvijas skrējēja rezultāts, visaugstāk novērtētais rezultāts – pēc IAAF punktu tabulām – 1014 p. un no Latvijas junioru telpu rekorda atpalika tikai par 0,03 sek. Par čempioni augstlēkšanas sektorā starp U-18 jaunietēm kļuva Lāsma Zemīte (1,75), bet bronzu savā īpašumā ieguva Elīna Tumša (1,66). Starp juniorēm (U-20) 60m skrējienā uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Ieva Ivanova (8,22). Olimpiskā sešinieka 4.vietā ierindojās Ralfs Lipenītis (60m/b), Kristers Mežinskis (3000m) un Markuss Urtāns (augstlēkšana), 5.vietā Lāsma Zemīte (60m) un Ieva Ivanova (200m), bet 6.vietā Loreta Kalve (1500m).
Maximas jaunatnes kausā starp U-14 grupas zēniem trīscīņā, kur bija jāveic starts 60m skrējienā, tāllēkšanā no vietas un 200m distancē, 83 dalībnieku konkurencē 2.vietā izcīnīja Emīls Lamba, bet Ralfs Eglītis 6.vietu. Savukārt starp 165 dalībniecēm 11.vietā ierindojās Elīza Paveļjeva. Spēkus trīscīņā pārbaudīja arī Arsēnijs Kovaļonoks, Kristiāna Bērziņa, Elija Poriete, Ksenija Varta, Rēzija Vītola un Linda Zemīte. U-16 grupā dalībnieki startēja individuālajās disciplīnās. Edvarts Eglītis par uzvarētāju kļuva augstlēkšanā, bet tāllēkšanā izcīnīta sudraba medaļa. Augstlēkšanas sektorā bronzas medaļu starp jēkabpilietēm izšķīra tikai veiksmīgie mēģinājumi, kas par labu bija Dagmārai Midzenei, aiz sevis atstājot Samantu Ņesterenko.