Vieglatlēti no sacensībām pārved desmit godalgas

Lai sniegtu iespēju Latvijas un citu valstu bērniem sacensties starptautiskās bērnu vieglatlētikas sacensībās, stiprinot draudzības saites ar tuvāko kaimiņu valstu sporta skolām un klubiem, Jelgavā 2.oktobrī notika starptautiskās sacensības jaunajiem vieglatlētiem. Kuplā pulkā un ar labiem rezultātiem tika pārstāvēta arī Jēkabpils Sporta skola- sacensības atnesa 10 godalgas!
Četras reizes uz pjedestāla augstākā pakāpiena stājās Katrīna Daudzvārde, jo savā vecuma grupā nepārspēta palika 60 metru barjerskrējienā (11,24s), 600 metru skrējienā (1:52.80s) un augstlēkšanā (1,26m), kā arī jauktās stafetes sastāvā (1:00.08s)! Trīs reizes pēc godalgām devās Vestards Kalve- 1.vieta augstlēkšanā (1,29m) un jauktās stafetes sastāvā (1:00.08s), kā arī sudrabs tāllēkšanas disciplīnā (4,22m). Daniela Ģiedra panākumu sarakstā 1.vieta augstlēkšanā (1,56m), Annijai Bogdanovai 1.vieta bumbiņas mešanā (48,08m), Elzai Eglītei 2.vieta augstlēkšanā (1,45m), savukārt Vitai Vilciņai 3.vieta tāllēkšanā (3,88m) un labākais rezultāts jauktās stafetes sastāvā, kur startēja arī Dāvis Līcītis.
Paldies visiem jaunajiem sportistiem un viņu treneriem Aivaram Norim, Ainim Raubiškim un Ģirtam Lambam par cīņassparu!