Vieglatlēti par medaļām cīnās Valmierā

Jaunajā Jāņa Daliņa manēžā Valmierā 8.janvārī notika starptautiskās sacensības ‘’Valmiera-Valga’’. Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja kupls vieglatlētu pulks un mājās tika atvestas gan medaļas, gan sezonas labākie rezultāti, kā arī personīgie rekordi, kas pierāda, ka bezsacensību periods tika aizvadīts produktīvi trenējoties.
Labākie sasniegumi sacensībās un vietas uz goda pjedestāla- Lāsmai Zemītei dubultuzvaras- 1.vieta 200 metru skrējienā (26.06s) un 1.vieta augstlēkšanā (1,78m), kas kļuva ne tikai par sezonas labāko rezultātu U-20 un pieaugušo vecuma grupā, bet arī par sacensību absolūti labāko rezultātu (treneris Ainis Raubiškis), Edvartam Eglītim 1.vieta augstlēkšanā (2,05m, šīs sezonas labākais rezultāts U-20 un pieaugušo grupā, treneris Ainis Raubiškis), Emīlam Lambam 1.vieta 200 metru skrējienā (23,90s, sezonas labākais rekords un Jēkabpils rekords U16, treneris Ģirts Lamba), Dagmārai Midzenei 1.vieta augstlēkšanā (1,69m, U-18, atkārtots sezonas labākais rezultāts, treneris Ainis Raubiškis). Bronzas godalgas izcīnīja Kristiāna Bērziņa (augstlēkšana, 5,11m, U-16, treneris Aivars Noris), Paula Kļaviņa (tāllēkšana, 4,90m, U-18, treneris Aivars Noris) un Elīna Tumša (augstlēkšana, 1,55m, U-20, treneris Ainis Raubiškis). Pārējiem mūsu vieglatlētiem šoreiz nedaudz pietrūka veiksmes, bet paldies par uzcītību treniņos un lai izdodas iecerētais nākamajās sacensībās!
Foto: Emīls Lamba (sportista personīgais arhīvs)