Vieglatlēti uzsāk vasaras sacensību sezonu

Ar ‘’LVS/SPORTLAND kauss’’ sacensībām Jelgavā 5.jūnijā sākās ilgi gaidītā vasaras vieglatlētikas sacensību sezona. Treneru Aivara Nora un Aiņa Raubiška vadībā Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja seši vieglatlēti, mājās pārvedot vairākas godalgas.
🥇 Sezonas labāko rezultātu (Lat SB) un 1.vietu augstlēkšanā pieaugušo konkurencē ieņēma Lāsma Zemīte, pārlecot 1,76 metru atzīmi, savukārt ar 2,01 metru vīriešu konkurencē triumfēja Edvarts Eglītis, aiz sevis atstājot sezonas līderi Rihardu Bremzi (1,99m). Arī augsto 3.vietu augstlēkšanas disciplīnā starp pieaugušajiem izcīnīja mūsu audzēkne- Dagmārai Midzenei sezonas pirmajās sacensībās rezultāts ir 1,66 metri. Vēl sacensībās dalību ņēma un labus rezultātus uzrādīja Kristīne Ivanova, Elīna Tumša un Paula Kļaviņa, kā arī skolas absolventi Ieva Ivanova un Aleksandrs Kucs.

Vairāk informācijas par sacensībām:https://athletics.lv/lv/article/4037/latvijas-vieglatleti-jauno-sezonu-sak-lvssportland-kausa

Foto no sportistu personīgā arhīva