Virslīgā uzvar salaspilietes

1.decembrī tika aizvadīta spēle sieviešu virslīgā. Dāmu konkurencē Salaspils SS komanda devās uz Jēkabpili, lai aizvadītu spēli pret Jēkabpils SS komandu.
Jēkabpils SS   29–37  Salaspils SS
Spēles sākums bija visai līdzīgs, līdz spēles 11 minūtei neviena no komandām neieguva lielāku pārsvaru par +1. Pēc tam Salaspils SS komandai līdz pirmā puslaika beigām izdevās veikt izrāvienu un atpūtā doties ar rezultātu – 20:15. Otrajā puslaikā salaspilietes ne tikai saglabāja iegūtu pārsvaru, bet arī spēja to palielināt spēles beigās rezultatīvā spēlē, panākot komfortablo un pārliecinošo  plus 8 (37:29). Rezultatīvākās spēlētājas Jēkabpils komandas sastāvā Rometa Jukša ar astoņiem gūtajiem vārtiem un Sandra Brikmane ar septiņiem.