Volejbolisti aizvada „Kausa izcīņas” spēles

LVF „Kausa izcīņā” volejbolā U-19 grupas jaunieši 1.posmā ar 3:0 pārspēja gan Sēlijas SS, gan ar Viļakas novada BJSS un ar 3:1 Daugavpils BJSS II komandu, tādejādi izcīnot kopvērtējumā tabulā 1.vietu. Turnīra 2.posmā tiks aizvadītas pārspēles un cīņa par iekļūšanu finālā, kuram kvalificēsies divas labākās komandas. U-13 zēni saviem sāncenšiem neatstāja nekādas cerības uz uzvaru, ar 4:0 apspēlējot gan Sēlijas SS, gan Minusas VS, gan arī Daugavpils BJSS. Turnīra tabulā 1.vieta. Komandas, kuras izcīnījušas savā grupā 1.-2.vietu, spēlē savā starpā apli un finālposmā cīnās par 1.-8.vietu. U-17 jaunieši ar 3:0 izcīnīja uzvaru pār Viļakas novada BJSS, bet ar 1:3 piedzīvoja zaudējumu pret Rīgas VS II. Kopvērtējuma tabulā ierindojoties 2.vietā, jēkabpiliešiem ir iespēja finālposmā cīnīties par 1.-4.vietu.