Volejbolisti iegūst čempionu titulu

Ļoti spraiga un emocijām bagāta Jēkabpils Sporta skolas U15/U14 volejbola komandai izvērtās nedēļas nogale, jo 22.-23.janvārī Jēkabpils sporta namā, sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju, notika Latvijas Jaunatnes čempionāta rudens/ziemas sacensību posma finālspēles. Jau pats fakts vien, ka šīs sacensības izdevās realizēt, šķiet īsts brīnums, jo Covid 19 augstās izplatības starp jauniešiem dēļ komandas morāli bija gatavas tam, ka sacensības arī pēdējā brīdī var tikt atceltas.
Uz spēlēm par iekļūšanu stiprāko trijniekā ieradās piecas komandas. Pirmajā sacensību dienā Jēkabpils SS komandai notika spēle pret Minusas VS, kur sekoja pārliecinoša uzvara ar 3:0 (25:18, 25:16, 25:16). Pirmās dienas spēļu gaita izkristalizēja divas komandas, kas palika aiz godalgu svītras- diplomu par 5.vietu ieguva Daugavpils BJSS komanda (labākais spēlētājs Ivars Punculis), savukārt 4.vietas ieguvēji ir Minusas VS volejbolisti, kur par labāko spēlētāju tika atzīts Jēkabs Dripe. Uz cīņu par godalgām tika Jēkabpils SS, Kuldīgas NSS un Rīgas VS komandas.
Otrā sacensību diena jēkabpiliešiem atnesa pārliecinošu uzvaru spēlē pret Kuldīgas NSS, rezultāts 3:0 (25:20, 25:14; 25:15), līdz ar to Kuldīgas komanda finālā ieņēma 3.vietu, izcīnot medaļas, diplomus un stikla kausu. Komandas labākais spēlētājs ir Toms Umbraška.
Ļoti emocionāla izvērtās čempionāta izšķirošā spēle starp Jēkabpils SS un Rīgas VS. Spēki bija ļoti līdzīgi, abu komandu puiši ‘’dega’’ par bumbu laukumā, arī līdzjutēji pie ekrāniem, kas vēroja translāciju Facebook platformā, nemitīgi jautāja par rezultātiem, jo tie neparedzami mainījās ik brīdi, neļaudami jau iepriekš minēt, kurš būs spēles uzvarētājs… Tagad ar lepnumu darām zināmu, ka pēc 5 setu spēles (25:19, 15:25, 18:25, 25:21, 15:12) ar rezultātu 3:2 par Latvijas Jaunatnes čempioniem rudens/ziemas sacensību posmā savā vecuma grupā kļuva Jēkabpils Sporta skolas komanda! Komandas labākie spēlētāji ir Arvis Prokopenko un Rihards Stivriņš! Komandas meistarību stiprināja treneri Guntis Grigalis, Raivis Obrumans un Aivis Kokins!
Pateicamies jaunajiem volejbolistiem par cīņu, treneriem par ieguldījumu komandas veidošanā, tiesnešiem par nosvērto un godīgo darbu tiesāšanā, kā arī Latvijas Volejbola federācijai par skaistajām balvām, ko finālistiem pasniedza Jēkabpils SS direktors Edgars Lamba. Sacensību noslēgumā skanēja Latvijas himna, puišiem lepnumā spīdēja acis, kas liecināja par to, ka ir godam nopelnīta labi padarītā darba sajūta.