Volejbolisti notur pacelto latiņu!

Ar rudenī paņemto ‘’Rudens kausa’’ uzvarētāju titulu savu uzvaras gājienu turpina U-13 grupas volejbolisti, kas 8.-9.februārī Daugavpilī tikās ar pretiniekiem LVF Kausa izcīņas ‘’Ziemas kauss’’ finālspēlēs. Desmit komandu konkurence tikai piedeva sportisko niknumu, lai apakšgrupā uzvarētu visās spēlēs ar identisku rezultātu 4:0, bet finālā zaudējot tikai vienu setu (pret ‘’Talsu SS/Dundaga’’ komandu), sagrautu četras pretinieku komandas. Skaists sniegums, fantastiskas emocijas- iegūto godalgu kolekcijā komandai klāt nāk vēl viens kauss un apņēmība to skaitu tikai palielināt. Uzvaras nesēju komandā cīnījās Rihards Stivriņš, Tomass Ločmelis, Emīls Ieviņš, Kristers Elksnis, Emīls Vasiļausks, Ričards Mežaraups, Arvis Prokopenko, Rainers Veips, Mārtiņš Deins Stepka, Valters Verečinskis, Gustavs Grīnfelds un Renārs Jaksons, kas trenera Gunta Grigaļa ieguldījumu sportistu profesionālajā sagatavotībā šajās spēlēs attaisnojuši uz 100 procentiem.
Arī U-16 grupas volejbolisti Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta posma ietvaros 7.februārī Jēkabpils Sporta namā ieguva 1.vietu, pārspējot ‘’Daugavpils BJSS’’ un ‘’Jelgavas novada sporta centrs’’ komandas spēlētājus. Volejbolistu apņēmība krāt uzvaras pārliecina!

Foto no LVF arhīva