Volejbolistiem spraiga nedēļa

Aizvadītā nedēļa volejbolistiem bija spēlēm bagāta, jo LJČ Pavasara posmā notika gan sabraukuma spēles, lai izcīnītu iespēju startēt finālspēlēs, gan cīņas par medaļām finālā.
👍Jēkabpilī 8.aprīlī notika U17 komandas (treneris Raivis Obrumans) spēles par ceļazīmi uz finālspēlēm- sabraukuma rezultāts 3:1 ir pret ‘’Rīgas Volejbola skola 2’’ un 3:0 pret apvienotās Talsu novada SS/Dundaga komandas volejbolistiem grupas kopvērtējuma tabulā piešķīra 2.vietu un iespēju 21.-22.maijā cīnīties par medaļām Pavasara posma finālā (foto no sportistu personīgā arhīva).
🥈Daugavpilī 8.un 9.aprīlī notika finālspēles U14 volejbolistiem (treneris Guntis Grigalis). Pirmā dienas rezultāti- cīņā pret Vecumnieku SS rezultāts ir 1:2, savukārt 2:0 ir pret Kuldīgas NSS/Skrunda un Rēzeknes novada BJSS volejbolistiem. Otrā diena atnesa divas uzvaras ar 2:0 pret Talsu NSS/Dundaga un Daugavpils BJSS komandām, līdz ar to, tikai par vienu punktu piekāpjoties Vecumnieku volejbolistiem, mūsu zēni kļuva par Latvijas Jaunatnes čempionāta Pavasara posma sudraba kausa ieguvējiem! Komandas sastāvā cīnījās Rainers Veips, Emīls Ieviņš, Kristers Elksnis, Emīls Vasiļausks, Aleksandrs Plīrums, Ņikita Krilovs, Nikita Livča, Alans Bondarenko un Renārs Jaksons.
👍Rēzeknes novada Adamovā 10.aprīlī sabraukuma spēles notika U15 komandai (treneris Guntis Grigalis). Grupas kopvērtējuma tabulā iegūt pirmo vietu un, sekojoši, arī iespēju cīnīties par vietu stiprāko trijniekā deva puišu sniegums un dienas spēļu rezultāti- 3:0 pret Rēzeknes novada BJSS un Vecumnieku SS, Pavasara posma fināls paredzēts 7.-8.maijā.
👍 Tajā pašā laikā Daugavpilī šīs sezonas pirmās izbraukuma sacensības aizvadīja jaunākie mūsu volejbolisti –U12 četras komandas treneru Aivja Kokina un Edija Krakopa vadībā, kurām pretinieki bija mājinieku un Viļakas BJSS komandas. Uzvarētas tika sešas spēles (2:0), savukārt trīs spēlēs ar 0:2 nācās piekāpties, tāpēc kopumā sabraukuma rezultāti vērtējami kā ļoti labi, jo gūta tik svarīgā sacensību pieredze un apņēmība cīnīties par godalgām finālspēlēs.