Ziema neattur no sportiskajām aktivitātēm

Kad valstī sākās stingrāki ierobežojumi, kas aizliedza sportiskās aktivitātes iekštelpās, priekšā vēl bija gari ziemas mēneši, kas šogad izrādījās neraksturīgi auksti un sniegoti. Gan treneriem, gan viņu audzēkņiem, kas trenējas āra apstākļos, lai pēc iespējas attālinātu brīdi, kāds bija jāpiedzīvo pagājušajā pavasarī, strādājot patstāvīgi mājās, caur pacietības un radošuma prizmu bija jārod risinājumi, kā piestrādāt pie citādām treniņu norisēm- kā dažādot un pilnveidot tās, pielāgojot apkārtējās vides apstākļiem. Tika ģenerētas idejas un meklēti risinājumi, kā no treniņprocesa gūt sportisku labumu, turpinot aktīvi kustēties.  

Plaši tiek izmantotas ģimnāzijas, Jēkabpils 3.vidusskolas un Jēkabpils stadionu piedāvātās iespējas (korti, trenažieri, tribīnes), kur vairāk sporto futbola, vieglatlētikas, handbola un basketbola nodaļu audzēkņi. Sportiskās aktivitātes norisinās arī Krustpils saliņā, kuru azartiski apgūst handbolistes un vieglatlēti, savukārt Mežaparka plašais piedāvājums,  kur, pateicoties Jēkabpils sporta centra atbalstam, lielākā daļa no mūsu jaunajiem sportistiem pirmo reizi nostājās uz slēpēm, ir milzīgs atspaids šajā sarežģītajā laikā. Ir prieks vērot, kā ar katru jaunu apli solis paliek pārliecinošāks un raitāks un nav izslēgts, ka distanču slēpošana kādam no viņiem kļūs par jaunu aizraušanos!

Ir grupas, kas dodas pārgājienos, kas slido, kas caur aktīvām spēlēm dažādo savas treniņnodarbības, attīstot audzēkņos arvien jaunas prasmes, un mērķis- turpināt aktīvi kustēties- tiek sasniegts, kas, komplektā ar atrašanos svaigā gaisā, ir lielisks ieguldījums veselības stiprināšanā!

 Runājot par jaunām prasmēm, jāmin, ka šaha nodaļas audzēkņiem nodarbības notiek attālināti, pildot treneru sagatavotos uzdevumus un apgūstot interneta platformas, un kā novitāte jāatzīmē deviņu jauno šahistu dalība pirmajās nopietnajās sacensībās caur šaha interneta platformu- Latvijas čempionāta astotdaļfinālā, kas risināsies līdz 21.februārim.

Volejbolistiem šobrīd nodarbības notiek attālināti, pieturoties pie treneru sagatavotajiem uzdevumiem. Trenera Aivja Kokina audzēkņi pieņēmuši izaicinājumu piedalīties Latvijas Volejbola federācijas vispārējās fiziskās un teorētiskās sagatavotības sacensībās, kas norisinās attālināti, balstoties uz godīgas spēles principiem. Šobrīd tiešsaistē ir notikusi teorētisko sacensību atlases kārta, kur savā vecuma grupā piedalījās Kristers Elksnis, godam izcīnot iespēju piedalīties finālsacensībās, kas notiks 10.martā. Sacensību noslēgums paredzēts 31.martā, kad arī uzzināsim mūsu jauno volejbolistu rezultātus.

Paldies vecākiem, kas neskatoties uz dažādām neērtībām, turpina atbalstīt savu bērnu sportiskās aktivitātes, savukārt treneriem par radošo pieeju treniņprocesu organizēšanā!