Dramatiskā cīņā uzvara pirmajā pusfināla spēlē

Pirmajā pusfinālsērijā Latvijas čempionātā handbolā Virslīgā sievietēm Jēkabpils SS dramatiskā cīņā, kas norisinājās līdz pat pēdējai epizodei, ar minimālu pārsvaru 26:25 izcīnīja uzvaru pār SK Latgols. Jēkabpils komandas sastāvā rezultatīvākā šajā spēlē bija Kristīne Dzenīte, kura izcēlās ar sešiem vārtiem, piecus pievienoja Anete Čeiča, bet četrus guva Dinija Purviņa un Dina Robežniece. LČ handbolā Virslīgā sievietēm pusfinālsērijas ritēs līdz kādas komandas divām uzvarām. Ludzā atbildes spēle starp šīm komandām notiks 6. aprīlī un startēs pulksten 13:00.

Jēkabpils SS handbolistes Simonas Ārmanes komentārs pēc Latvijas handbola Virslīgas sievietēm pusfināla pirmās spēles (26:25) pret Ludzas “Latgolu”.
“Pirms spēles nebija lielas pārliecības, jo tā notika diezgan vēlu vakarā, liela daļa komandas brauc no Rīgas pēc darba un skolas, kā arī palīdzēt nevarēja divas pamatsastāva spēlētājas – Gita Kaulakane un Krista Krūmiņa. Bet jau no pirmās minūtes centāmies kontrolēt spēles gaitu un izrauties vadībā, taču pretinieces bija nepiekāpīgas un visu laiku pievilka klāt. Gribu uzteikt abu komandu aizsardzību – gan mēs, gan pretinieces cīnījāmies par katru centimetru laukumā un katru bumbu.
Mūsu pluss bija mājas zāle un atbalstītāji, spēles beigās spējām saņemties, iemest izšķirošos golus un noturēt aizsardzību, droši vien palīdzēja arī veiksme. Spēlei ritot, trenere kā jau trenere aizrādīja par kļūdām un teica, ko uzlabot, bet pēc spēles varēja mūs arī uzslavēt par izcīnīto uzvaru,” tā par spēli stāsta viena no Jēkabpils komandas līderēm Simona Ārmane.

 Simona arī izteica savas domas par gaidāmo atbildes spēli Ludzā. “Ceram un ejam, protams, uz uzvaru, bet skaidrs, ka tā nenāks viegli, un “Latgols” izrādīs vēl lielāku pretestību nekā pirmajā spēlē.”

Informācijas avots: www.handball.lv