HANDBOLS

Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā otro sabraukumu aizvadīja U-15 grupas jaunietes, izcīnot vienu uzvaru un piedzīvojot divus zaudējumus. Jēkabpilietes ar 13:14 piekāpās Dobeles SS un ar 13:18 – Ludzas NSS. Savukārt, ar 18:14 pārspēja Salaspils SS. Rezultatīvākās Jēkabpils SS rindās bija Krista Minova (10 vārti), Vitnija Paula Krodziniece (9), Paula Silasproģe (6) un Sandra Brikmane (5).

Pirmajā Latvijas Handbola federācijas Kausa izcīņā sievietēm startēja arī Jēkabpils SS, kura pusfinālā tikās ar REIR Dobele. Lai arī pēc pirmā puslaika jēkabpilietes piekāpās tikai ar rezultātu 11:14, tad visā spēlē nācās piedzīvot smagu zaudējumu ar 21:38 un no turpmākajām cīņām par kausu izstāties. Komandas rindās rezultatīvākā ar 9 gūtajiem vārtiem bija Anete Čeiča. Savukārt, ceturtdien, 2.februārī plkst.19:30 Jēkabpils 3.vsk. sporta zālē Latvijas čempionāta Virslīgas ietvaros Jēkabpils SS uzņems Salaspils SS.

Latvijas čempionātā handbolā Virslīgā sievietēm Jēkabpils SS savā laukumā uzņēma Salaspils SS, kuru jau divreiz bija pārspējušas. Spēle atbildīga un saspringta, un mača izskaņā ar 34:32 izcīnīta jau sestā uzvara. Rezultatīvākā ar 10 gūtajiem vārtiem bija Gita Kaulakane. Kopvērtējuma tabulā pašreiz jēkabpilietes ieņem 4.vietu ar 12 punktiem. Nākamo spēli Jēkabpils SS aizvadīs 11.februārī Ulbrokā, kad tiksies ar Stopiņu NHK.