Biržu pamatskola uzvar futbolā!

Biržu internātpamatskolas sporta laukumā uz futbola sacensībām 2002.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem mazo skolu grupā bija pulcējušās piecas komandas. Kā jau katru gadu, arī šoreiz cīņas izvērtās ļoti spraigas, bērnu futbola spēlētprasme priekš skolu sporta līmeņa ir tiešām vērā ņemama! Sacensību izskaņā lielākais punktu skaits bija divām skolām, uzvarētājs tika noteikts pēc savstarpējās abu komandu spēles, kur uzvaru guva Biržu pamatskolas komanda, kas ar 1:0 uzveica sacensību saimniekus – Biržu internātpamatskolas komandu. Vēl Biržu pamatskolas komanda uzveica – ar 4:1 Rubeņu pamatskolas komandu, ar 6:0 Variešu sākumskolas komandu, bet ar 0:2 piekāpās Ābeļu pamatskolas komandai. Biržu pamatskolas uzvaru kaldināja – Jānis Ašaks, Ritvars Geižāns, KristersLiģeris, Kaspars Rinčs, Rinalds Tunķelis, Gints Berķis, Artūrs Liģeris, kā arī neatsverami komandas palīgi bija meitenes –  Dženifera Marta Neilande, Sonora Raciņa un Betija Strode. Otrā vieta Biržu internātpamatskolas komandai – Matīsam Poikānam, Arnim Skrīvelim, Raivim Kasperam, Kristapam Terentjevam, Dāvim Simkovičam, Edijam Simkovičam, Mārtiņam Bārbalam, Madim Bebrim, Gatim Abakumovam, kuri ar 7:0 uzveica Variešu sākumskolas komandu, ar 3:0 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu  un ar 2:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu. Trešā vieta Ābeļu pamatskolas futbolistiem – Kristapam Krodziniekam, Dmitrijam Stoļerovam, Alvim Aizupietim, Renātam Kazanovam, Kristeram Bērziņam, Kristeram Salmiņam, Artūram Gureševam, Dānielam Kravcevam, Edgaram Kamišovam, kuri ar 12:0 uzveica Variešu sākumskolas komandu un ar Rubeņu pamatskolas komandu nospēlēja  1:1. 4.vieta Rubeņu pamatskolas komandai, kura ar 7:0 uzveica 5.vietas ieguvējus – Variešu sākumskolas komandu.

Paldies skolu skolotājiem par bērnu sagatavošanu sacensībām! Paldies par sacensību raitu norisi sacensību galvenajiem tiesnešiem -Biržu internātpamatskolas sporta skolotājiem Jurim Ratniekam un Jurim Puķītim, kā arī Linardam Jermalovičam, kurš palīdzēja skolotājiem kā laukuma tiesnesis.

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe