Biržu pamatskolas dubultuzvara

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas futbola laukumā 8.oktobrī notika skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 2004.-2007.gadā dzimušajiem zēniem un 2008.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem mazo skolu grupā.

2008.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem uzvaru izcīnīja Biržu pamatskolas komanda- Linards Tabunovs, Adriana Groma, Kristiāns Tučs, Kristaps Tetins, Kaspars Geidāns, Edvards Geižāns, Ritvars Tetinis, Emīls Lācītis, Kristiāns Tabunovs un Mārcis Rusiņš, kuri ar 4:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu, ar 5:1 uzveica Zasas vidusskolas komandu, ar 10:0 uzveica Sūnu pamatskolas komandu.

2.vieta Rubeņu pamatskolas komandai- Ralfam Latvelim, Tomam Bērziņam, Kristeram Romanovskim, Dinijai Šķeltiņai, Marekam Bērziņam, Romanam Čubrevičam, Kasparam Strēlniekam un Artjomam Ņikitinam, kuri ar 1:0 uzveica Zasas vidusskolas komandu, ar 6:0 uzveica Sūnu pamatskolas komandu.

3.vieta Zasas vidusskolas komandai- Guntaram Gremzem, Raivo Mikušānam, Endijai Aleksejevai, Edgaram Dilānam, Arnim Adrianam Puķānam, Aleksam Maculevičam, Kristapam Geižānam, Mārtiņam Geižānam un Igoram Orlovam, kuri ar 3:0 uzveica Sūnu pamatskolas komandu, kam sacensībās 4.vieta.

2004.-2007.gadā dzimušajiem zēniem nepārspēti palika arī Biržu pamatskolas futbolisti- Kristaps Zvaigzne, Markuss Labutis, Adrians Tabunovs, Nikolajs Kovaļovs, Dāvis Romanovskis, Tomass Rusiņš un Dāvis Pliesmanis, kuri ar 1:0 uzveica Zasas vidusskolas komandu, ar 3:1 uzveica Sūnu pamatskolas komandu un ar 2:2 nospēlēja ar Rubeņu pamatskolas komandu.

2.vieta Zasas vidusskolas komandai- Egīlam Austrumam, Raitim Daudzvārdam, Jānim Zigatam, Artūram Markovskim, Pēterim Markovskim, Raivo Savičam, Jānim Rancānam un Uvim Aleksejevam, kuri ar 1:0 uzveica Sūnu pamatskolas komandu, ar 2:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu.

3.vieta Sūnu pamatskolas komandai- Arturam Tulam, Emīlam Ločmelim, Jurim Jastrabovičam, Mārtiņam Grebežam, Andim Grīviņam, Emīlam Sīpolam, Kristiānam Krēsliņam un Gotfrīdam Rimšam, kuri ar 2:1 uzveica 4.vietas ieguvējus, Rubeņu pamatskolas komandu.

Paldies par sacensību raitu norisi galvenajam tiesnesim Imantam Beķeram, kā arī laukuma tiesnešiem Pēterim Krastiņam un Raimondam Gailim!
Informāciju sagatavoja Tatjana Donāne, skolu sporta metodiķe

Vairāk foto: http://jekabpilssportaskola.lv/galerija/futbols-mazo-skolu-grupa-2/