Florbols mazo skolu grupā

uzvaretaji-birzu-pamatskolas-zeniSalas vidusskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības florbolā 2002.-2005.gadā dzimušajiem zēniem mazo skolu grupā, kur spēkiem mērojās sešu skolu komandas. Pēc intriģējošām spēlēm priekšsacīkstēs un pusfinālos, finālā tikās Zasas vidusskolas un Biržu pamatskolas komandas. Uzvaru ar 4:2 izcīna Biržu pamatskolas komanda- Ritvars Geižāns, Kristaps Groms, Daniels Bikovs, Kristers Liģeris, Rinalds Tuņķelis, Maksims Djačuks, Artūrs Liģeris, Kristaps Zvaigzne, Gatis Abakumovs. 2.vieta Zasas vidusskolas komandai- Alvim Aizupietim, Santim Griķupelim, Dāvim Simkovičam, Edijam Simkovičam, Alenam Nikam Ļapustinam, Mārcim Gremzem, Mārcim Putnim, Egīlam Austrumam, Nikam Danielam Balodim. Spēlē par 3.-4.vietu tikās Rubeņu pamatskolas un Dignājas pamatskolas komandas, kur 3.vieta ar 5:2 izcīnīta Rubeņu pamatskolas komandai- Jānim Zālītim, Mairim Rubiķim, Ralfam Valainim, Sandim Ivanovam, Mairim Baltmanim, Marekam Petenko, Artim Geižānam, Aivim Marcinkevičam. 4.vieta sacensībās Dignājas pamatskolas komandai, 5.vieta Vīpes pamatskolas komandai un 6.vieta Sūnu pamatskolas komandai. Paldies skolotājiem par komandu sagatavošanu sacensībām un paldies Pēterim Krastiņam par sacensību raitu norisi!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe