Skolēnu sacensības šahā

Jēkabpils Sporta skolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības šahā 2002.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un meitenēm lielo skolu grupā, kurās piedalījās 22 jaunie šahisti no trim skolām. Individuālajā vērtējumā zēniem 1.vieta Artūram Krastiņam (Jēkabpils 2.vidusskola) ar iegūtajiem 6,5 punktiem (no 7), 2.vieta Renāram Petrovam ar 6 punktiem, 3.vieta Naurim Pinnem ar 5 punktiem ( abi pārstāv Jēkabpils 3.vidusskolu). Meiteņu individuālajā vērtējumā uzvara ar 5 punktiem Liānai Stulpiņai (Jēkabpils 3.vidusskola), 2.vieta ar 4 punktiem Līnai Nijazi (Jēkabpils Valsts ģimnāzija), 3.vieta ar 4 punktiem Alisei Klidziņai (Jēkabpils 3.vidusskola). Komandvērtējumā ar izcīnītajiem 24,5 punktiem uzvara Jēkabpils 3.vidusskolas komandai – Renāram Petrovam, Naurim Pinnem, Kristeram Policānam, Liānai Stulpiņai un Alisei Klidziņai. 2.vieta ar iegūtajiem 15,5 punktiem Jēkabpils 2.vidusskolas komandai – Artūram Krastiņam, Ralfam Rinkēvičam, Iļjam Rapkovskim, Elīnai Kaucei, Danielai Saveļjevai. 3.vieta ar iegūtajiem 10 punktiem nepilnajai Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai – Līnai Nijazi, Gustavam Cepurniekam, Normundam Lucijanovam. Paldies par sacensību raitu norisi Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas trenerim Gunāram Pušmucānam.

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe