Skolu sporta spēles sākušās!

Sācies jaunais mācību gads, kad ar jaunām domām, jauniem darbiem gan skolotāji, gan skolēni turpina mīt takas pa zinību pļavām! Sākusies arī skolu sporta kārtējā sezona, kas šogad startē ar futbola sacensībām. Kā pirmie sacensību uzsāka 2003.gadā dzimušie un jaunāki zēni lielo skolu grupā, kuri, Jēkabpils pamatskolas sporta laukumā, piecu komandu konkurencē cīnījās par uzvaru. Cīņas izvērtās spraigas, jo spēku samēri izrādījās ļoti līdzīgi. Par sacensību uzvarētājiem kļuva Viesītes vidusskolas jaunie futbolisti – Mārcis Caune, ImantsKokarēvičs, Viesturs Berģis, Tomass Stumbiņš, Ardis Liepiņš, Madars Bīmanis, Daniels Kivlenieks, Markuss Butāns, kuri  ar 1:0 uzvarēja trīs komandas – Jēkabpils pamatskolu, Jēkabpils 3.vidusskolu un Jēkabpils 2.vidusskolu, bet ar Krustpils pamatskolu nospēlēja bezvārtu neizšķirtu. 2.vietu izcīnīja Jēkabpils pamatskolas futbolisti – Kārlis Kviļūns, Artūrs Mateša, Endijs Bērziņš, Armands Ovsjuks, Krists Kristiāns Āriņš, Deivids Kašinskis, Krists Iesalnieks, Armands Circenis, Andrejs Morkāns, Artūrs Šķerbina, kuri  ar 2:0 uzveica Jēkabpils 3.vidusskolu un Krustpils pamatskolu, ar 1:0 tika uzvarēta Jēkabpils 2.vidusskola. 3.vieta Jēkabpils  3.vidusskolas komandai –Mārtiņam Puriņam, Kristeram Mežinskim, Raineram Grandānam, VadimamPanteļejevam, Oļegam Golovanam, Dāvim Eglītim, Gaitim Leiskinam, Matīsam Čikutam, Gatim Puriņam, Kristiānam Subotinam un ArtjomamBaranovskim, kuri ar 1:0 uzvarēja Krustpils pamatskolas komandu. 4.vieta Krustpils pamatskolas komandai, kura ar 2:0 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu, kura ierindojās 5.vietā. Paldies par sacensību veiksmīgu norisi Jēkabpils pamatskolas sporta skolotājai Initai Smirnovai un laukuma tiesnesim, Jēkabpils Sporta skolas futbola trenerim Raimondam Gailim.

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe