Uzvar Jēkabpils pamatskolas futbolisti!

Skolēnu sporta spēļu sacensībās 2001.-2002.gadā dzimušajiem zēniem lielo skolu grupā, kas norisinājās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadionā, tikās četras komandas. Spēku samēri izrādījās ļoti līdzīgi, jo vairākas sacensību spēles beidzās ar neizšķirtu rezultātu. Sacensību izskaņā divām komandām bija lielākais punktu skaits un tikai iesisto un ielaisto vārtu attiecība ļāva noteikt uzvarētāju, par ko kļuva Jēkabpils pamatskolas futbolisti – Salvis Petriks, Dāniels Dunaiskis, KristersVēvers, Kaspars Neverauskis, Daniels Balaboskins, Ralfs Lipenītis, Edgars Pudulis, Regnārs Neimanis, Mareks Zemturs. Jēkabpils pamatskolas komanda ar 4:0 uzvarēja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu, ar Jēkabpils 2.vidusskolu nospēlēja 3:3 un bezvārtu neizšķirts ar 2.vietas ieguvējiem – Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, kura ar 2:0 pieveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu un piedzīvoja vēl vienu bezvārtu neizšķirtu ar Jēkabpils 2.vidusskolu. Jēkabpils 3.vidusskolas komandā spēlēja –Ritvars Zalāns, Adrians Čiekurs, Edijs Voitiņš, Kristiāns Midzenis, Jānis Vilnrags, Jānis Jelinskis, Andis Bujaks, Raimonds Gūtšnaps, Artūrs Rimša un Andrejs Aleksejevs. 3.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas komandai – Danielam Zinčenko, Denisam Gasparovičam, Ērikam Līcim, Oļegam Harčenko, Kirilam Macujevam, Denisam Golubevam, Igoram Molčanovam, Edvīnam Jaunzemam, KirilamMarjonovam, Nikitam Avdejevam, kuriem sacensību spēle pret Jēkabpils Valsts ģimnāziju, tāpat kā abas iepriekšējās, arī beidzās neizšķirti – 1:1. Laukuma saimniekiem šoreiz 4.vieta.

Paldies par sacensību laukumu sagatavošanu un sacensību raitu novadīšanu Jēkabpils Valsts ģimnāzijas sporta skolotājam JevgenijamJubelim un laukuma tiesnesim, Jēkabpils Sporta skolas futbola trenerim Raimondam Gailim!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe