Volejbols 2007.gadā dzimušajiem un jaunākiem

uzvaretajas-jekabpils-pamatskolas-meitenesSalas vidusskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā 2007.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un meitenēm lielo skolu grupā. Zēniem uzvara Salas vidusskolas komandai- Rihardam Stivriņam, Rihardam Krastiņam, Kristiānam Škagalam, Neilam Timšānam, Nikam Ružem, Eduardam Čakstiņam, Tomam Plociņam, kuri ar 2:0 (21:12; 21:14) uzvarēja Jēkabpils 3.vidusskolas komandu , ar 2:0 (21:18; 21:15) uzvarēja Jēkabpils pamatskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils pamatskolas zēniem- Arvim Prokopenko, Raineram Veipam, Ģirtam Zolbergam, Gustavam Kleikalīdim, Mārtiņam Deinam Stepkam, Raivo Leicim, Ričardam Mežaraupam, kuri ar 2:0 (21:12; 21:14) uzveica Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, kurai sacensībās 3.vieta. Jēkabpils 3.viduskolas komandā spēlēja- Roberts Reblis, Markuss Circenis, Linards Stašāns, Emīls Lamba, Daniels Catlakšs, Emīls Ieviņš, Jānis Puriņš, Aleksandrs Čirica, Kristians Rimeiķis. Meitenēm uzvara Jēkabpils pamatskolas komandai- Kristiānai Ustiņenkovai, Annijai Zarenko, Esterei Midegai, Kristiānai Purviņai, Anželikai Orlovai, Viktorijai Līcei Līcītei, kuras ar 2:0 (21:19; 21:20) uzvarēja Jēkabpils 3.vidusskolas komandu un ar 2:0 (21:12; 21:18) uzvarēja Krustpils pamatskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas meitenēm- Aleksandrai Šmeisai, Lindai Zemītei, Paulai Kancānei, Katrīnai Beinarovičai, Madarai Morkānei, Janai Kaskovičai, Ksenijai  Vartai, kuras ar 2:0 (21:20; 21:17). 3.vieta Krustpils pamatskolas komandai – Viktorijai Ārmalei, Amandai Dūmai, Danai Riekstiņai, Evelīnai Jansonei, Milanai Šņorniecei, Alīnai Girļanu, Elīnai Aletai Ozolai Ozoliņai, Rūtai Voičonokai. Paldies par sacensību raitu norisi Salas vidusskolas sporta skolotājam Pēterim Krastiņam un viņa palīgiem tiesnešiem.

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe